Karma dla psa ze sklepu Prepersklep, czyli krótka opinia z mojej strony. Na wstępie nie jest to żadna reklama, gdyż nikt mi za to nie zapłacił. Po prostu nie mogłem znaleźć informacji na temat tego psiego jedzona to kupiłem i teraz już będziecie wiedzieć czy kupować czy nie. 

Mianowicie. Karma dla psa z prepersklep była degustowana przez moją Akitę inu dla jasności, chociaż jakbym podał kanapki z tą mielonką to większość nawet by nie nadmieniła, że coś jest nie tak. Sam nie próbowałem chociaż domyślam się, że mielonka jest bez soli. A więc należałoby ją posolić.

Hachi, mój pies, przestał jeść te wszystkie karmy suche a więc przyszedł czas na puszkę ze sklepu dla osób które lubią być przygotowane na ciężkie czasy.

Wrażenie ogólne

Zamówiłem na spróbowanie 15 sztuk konserw (każda po 800g)- zaufałem tej firmie, bo gdyby okazało się, że Hachi nie chce jeść mielonki to… musiałbym zrobić sporo kanapek Świątecznych dla gości. Dobra, a teraz na poważnie. Karma solidnie opakowana metalem, po otworzeniu widzimy ładną galaretkę jak w mielonce, a pod nią mięsko. Widać, że lekko przemielone, porozdzierane, ale ważne, że to mięso, a nie jak to napisane na stronie sklepu zmielony pies razem z budą;) Oprócz mięsa mamy tam chrząstki mniejsze większe. Zapach całkiem fajny, nie odbiega wcale od zapachu standardowej mielonki dla ludzi.
W ramach jasności, nie przebadałem zawartości laboratoryjnie choć organoleptycznie wszystko się zgadza. Nie badałem też mielonek dla ludzi- może to i dobrze, bo jeszcze wyszłoby, że są gorsze od psiego jedzenia. karma dla psa z prepersklep

Polecam, nie polecam?

Oczywiście, że polecam. Pies połyka samą konserwę  jak i doprawioną ryżem i zmielonymi warzywami. Zdrowie psiaka nie odbiega od normy. Jedzenie konkret, a nie jakieś chrupki do których i tak trzeba dodać zachętę, bo tak pies nie zje. 
Cena za puszkę jest niska, bo 3,80zł, a puszka spokojnie wystarczy na 2-3 razy. Najlepiej zawartość puszki zmieszać z ryżem i warzywami, ewentualnie można dodać kilka jajek i siemię lniane (ewentualnie witaminy syntetyczne). Myślę, że po takim jedzonku pies będzie zadowolony i zdrowy. Psie jedzenie. Ryż z marchwią i pietruszką.

Psie jedzenie. Marchew, pietruszka, ryż, mięso drobiowe, siemię lniane.

Uwagi

Puszkę po otworzeniu przechowywać najlepiej w lodówce. Puszki zamknięte przechowywać w chłodnych pomieszczeniach. Najsensowniej jest dzielić puszkę na 2 dni, bo jedzenie bardzo kaloryczne.

 

Karma dla psa z prepersklep to super wybór dla Twojego przyjaciela psa, a jak będziesz w trudnej sytuacji to spokojnie samemu skonsumujesz. Aż ślinka cieknie;) Pozdrawiam.