Każdy dzień jest niesamowity, jednak wczorajszy był wyjątkowy. Niedziela jaką można sobie wymarzyć: słońce, lekki chłód z rana, świeże powietrze.Zadzwoniłem do Pana Wiesia: – Jeździmy?. -Dawaj Radziu. Czekam z Madzią. Pojechałem i muszę przyznać, że był to jeden z lepszych wyjazdów konno w teren. Nie był tak szaleńczy, gdyż kobieta w grupie, ale i tak było super. 

Zabieram Was na przejażdżkę po Roztoczańskich lasach, dolinach. Zatem ubierzcie się odpowiednio na dzień w siodle:

Jaki strój potrzebujesz do jazdy konnej?

IMG_2404

Jak już wiecie z moich luźnych przemyśleń umieszczonych kiedyś na facebook-u na temat jazdy konnej i stadnin, jeździłem w kilku miejscach. Po oględzinach kilku miejsc, stwierdzam, że dla mnie jest tylko jedno miejsce warte uwagi- stajnia, z której wyruszyliśmy na filmiku. Dlaczego? Kompetentne osoby, brak przywiązania do pieniędzy osób, które naprawdę kochają konie i chcą się nauczyć jeździć, co jest niespotykane zbyt często.
Zresztą, zobaczcie wpis na temat jakich stadnin należy unikać:  Post użytkownika Agroway.

Teraz obejrzyjcie mój pierwszy własnoręcznie zmontowany filmik. Napiszcie, co jest ok, a co nie. Filmik zmontowałem za pomocą Gopro studio. Osoby zainteresowane jazdą konną, bez krępacji kontaktujcie sięa być może razem polatamy jak na filmie.
Pozdro!